В ННІ «УІПА» ХНУ ім. В.Н. Каразіна стартувала доброчинна акція на підтримку Збройних Сил України

За ініціативи студентської ради та Центру інноваційних технологій, кожного року напередодні Дня захисників і захисниць України в ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» ХНУ ім. В.Н. Каразіна проходить благодійна акція «Із вдячністю в серці».

Кожного дня наші військові боронять нашу країну від ворога, захищаючи наше з вами майбутнє. І від нашої підтримки залежить моральний дух бійців.

Тож давайте разом привітаємо героїв зі святом!

Не будьмо байдужими, долучаймося до акції. Тільки разом ми сила!

Подарунки і смаколики приймаються у коворкінгу. А викладачі і студенти, які знаходяться за межами м. Харкова, можуть надіслати грошову допомогу на рахунок:

– Банка Monobank

– Номер картки банки 5375 4112 2271 5471

На ці гроші також будуть придбані подарунки для захисників.

Віримо, що підтримуючи українських бійців, ми робимо свій внесок для наближення миру та перемоги!